Od trzeciego roku życia.

Dzieci

Rozpoczęcie nauki języka obcego daje ogromną szansę, że stanie się on naturalnym drugim językiem.

Warto wykorzystać ten ważny moment i zainwestować w rozwój dziecka. Zajęcia prowadzą starannie dobrani angliści, którzy lubią uczyć, a ich doświadczenie gwarantuje szybkie postępy w nauce języka obcego.

Zadaniem nauczycieli jest otoczyć dyskretną opieką każdego ucznia i indywidualnie go mobilizować. Dzieci chłoną świat wszystkimi zmysłami, uwielbiają gry, a zabawa jest ważną częścią ich życia.

Wykorzystujemy tę wiedzę, łącząc naukę z elementami gier. Dzięki temu nasze zajęcia nie pozwalają słuchaczom na nudę, uczą i zapewniają dobre wyniki.

Ważne jest dla nas dobre samopoczucie uczniów, dlatego z dużą starannością dobieramy grupy pod względem wieku i stopnia zaawansowania.

Na kursach stosujących metodę Talking Kids dzieci uczą się całościowo struktur języka, ćwicząc intensywnie na zajęciach ich używanie w ściśle zaplanowany przez autorów kursu sposób. System powtarzania wprowadzanego materiału zapewnia rzeczywiste jego opanowanie. Jednocześnie przebieg lekcji jest dostosowany do możliwości percepcyjnych dzieci. Wykorzystuje się maksymalnie okresy koncentracji dzieci, a żeby nie dopuścić do znużenia wprowadzane są elementy zabaw językowych…

Zobacz lekcję pokazową